Vyhledej
MeOb s. r. o. > Názory/fotky/videa > Jan Holan

Youtube kanál Královédvorska přechází na ZvičinaTV. Křtem nového názvu se stane premiéra záznamu přednášky o Zvičině.

Redakce / 5.01.2019, meob
Již delší dobu mají naše videa z regionu úvodní znělku s titulkem ZvičinaTV. Byla jen otázka času, kdy zastřešíme youtube kanál určený původně jen pro Královédvorsko místní "horou" - Zvičinou. Důvodem je zájem obyvatel z celého Podzvičinska o dění v regionu pod Zvičinou, který nás samozřejmě těší. Regionální Youtube kanál, který již plníme více než 4 roky, nese jméno ZvičinaTV ode dneška - dne, kdy má premiéru 500. video - a to o Zvičině!
Počet zhlédnutí videíProč mají některá videa tisíce zhlédnutí a jiná jen desítky?
Naše videa zveřejňujeme souběžně i na našich Facebookových profilech, kde je v současné době dosah videí vyšší než na youtube. Youtube je ale přehlednější a nekomprimuje kvalitu videa, proto se mu budeme věnovat podstatně více :-) 
Navíc youtube je dostupný i pro ty, kdo facebook nemají mezi přáteli.

Youtube kanál ZvičinaTV

Z 500 nahraných videí je nyní většina z Královédvorska. V novém roce se budeme maximálně snažit, aby podobným tempem, jakým přibývala videa z Královédvorska, rostl počet videí i z dalších měst a obcí Podkrkonoší a také videa, která budou určena pro obyvatele VŠECH měst a obcí v okruhu okolo cca 30 kilometrů okolo Zvičiny. 
Dle našich zkušeností má právě tato prezentace aktivit a informovanost o dění v regionu vliv na jeho rozvoj. 
Pokud právě vaše obec či spolek, organizace nebo firma má zájem o zpracování či zveřejnění videa na našem kanále, ozvěte se nám.

VIDEO S ČÍSLEM 500

Přesně PĚTISTÉ video na youtube kanálu bude odvysíláno dnes 5. ledna 2019 v 17 hodina věnuje se právě hoře Zvičina. Kopci, který je pro všechny obyvatele regionu důležitý a kam všichni směřujeme několikrát do roka, abychom si odpočinuli, sportovali, pokochali se krásou Podkrkonoší a výhledy do vzdálenějšího okolí. Kopci, který v sobě skrývá i řadu tajemství a pokladů - jak nám v záznamu přednášky připomene RNDr. Karel Martínek. 

Buďte první, kdo vidí naše videaVždy trvá, než se videa zpracují. Než se doladí detaily, přidají popisky, fotky, loga partnerů. Než se upraví délka, sled scén. A k tomu, abychom se v redakci domluvili a video doladili, je právě vhodný Youtube, kam si nahráváme průběžné verze a kde také klikneme na kouzelné ZVEŘEJNIT.
Když vy si na náš youtube kanál kliknete na červené tlačítko ODEBÍRAT (vpravo dole u každého videa), tak vám odkaz na právě zveřejněné video přijde do vašeho e-mailu a vy jej uvidíte dříve než všichni ostatní :-)

ZVIČINA A JEJÍ TAJEMSTVÍ

Autorem hodinové přednášky o stříbrných dolech, zázračné modré hlíně, zlatém pokladu, či polodrahokamech (podrobnosti zde) je zmíněný RNDr. Karel Martinek. 
Tento renesanční člověk a autor mnoha dalších textů a přednášek z našeho regionu přislíbil, že se spolu se mnou při premiéře záznamu usadí v jedné z dvorských kaváren a odpoví na otázky diváků:

Přednášku si pusťte zde (kliknete-li na ikonku vpravo dole, zvětší se video na celý monitor):

Další články MeOb s. r. o.

 
Vaše komentáře

Přečteno 4247x
 
Kontakt

MEOB s.r.o.

Provozovatel portálů: 
www.Královédvorsko.cz
www.Jaroměřsko.cz
www.ZvičinaTV.cz

Firemní komunikace: 
- návrh reklamní kampaně
- tvorba tiskových zpráv
- komunikace s dalšími médii
- pořádání tiskových konferencí
- zpracování foto a video obsahu
- nastavení a správa sociálních sítí
- linkbuilding

Sídlo:
Čechova 1203
Dvůr Králové nad Labem
544 01 
IČO: 04095413

fcb: Královédvorsko, Jaroměřsko, ZvičinaTV

Kateřina Sekyrková
tel.: 602 308 878, email: info@kralovedvorsko.cz 
Jan Holan
tel.: 732 521 835, email: jan.holan2013@gmail.com
Kalendář akcí